Aromateprie Hanna Maria
HANA TOMÁŠKOVÁ - aromateprie Hanna Maria
Nerudova 1668
530 02 PARDUBICE

Tel.: +420 725 762 825
E-mail: info@tomexo.cz
Web: www.hannamaria.cz
PRODUKTY
Vyhledávání
Úvodní stránka » O kosmetice

O kosmetice

KOSMETIKA - DOPŘEJTE SI TO NEJLEPŠÍ

Kvalita výrobku je daná kvalitou suroviny a kvalitou zpracování. Kvalitní kosmetika vyráběná z přírodních rostlinných produktů jde ruku v ruce s dalším uplatňováním éterických olejů v praxi. V naší nabídce naleznete kvalitní kosmetiku s použitím přírodních materiálů a biologických kultur. Výrobky jsou atestovány, splňují všechna přísná kosmetická kritéria a jsou zárukou nejlepší péče pro všechny věkové kategorie.

OLIVE TOUCH  - " olej krásy" ..... OLIVOVÁ KOSMETIKA V PROFESIONÁLNÍ KVALITĚ ZPRACOVÁNÍ  .... původ ŘECKO

Naše olivová řada kosmetických výrobků je vyrobena z přírodních surovin ve své domovině. Obsahuje oleje a výtažky z biologických kultur bez přidaných parabenů, propylenů a parafínu. Nabízí ten nejpřirozenější pocit jistoty v péči o tělo. Ve snaze najít nejčistší cestu v péči o pokožku a o zdraví celkově, používáme v této řadě OLIVE TOUCH éterické oleje, výtažky z bylin, organický olivový olej nejvyšší kvality a med. Tato řada obsahuje pouze organický olivový olej , který zaručuje citlivou péči o pokožku v jakémkoli věku a také je velmi prospěšný pro zdraví kůže. Mimo jiné významnou měrou napomáhá přenosu energie a blahodárných složek jako nosných olejů, tak především éterických olejů do lymfatického systému. Naše výrobky naleznete v oddíle olivové kosmetiky.

LINEA BIMBI .... BIO kosmetika pro miminka a děti ... speciálně vyvinutá pro velmi jemnou a citlivou až přecitlivělou pokožku (vhodná i pro ekzémové typy kůže) .... původ ITÁLIE

Tato kolekce pro miminka a malé děti byla vyvinuta v Itálii, ve spolupráci s firmou Helan, která zaručuje těto výrobkům garanci špičkového zpracování, podléhající nejpřísnějším parametrům testování, výběru bylin a surovin. Tato kosmetická řada je vyvinuta speciálně pro velmi jemnou pokožku z naprosto čistých surovin.

Pro nás mámy je velmi důležité znát několik zásadních informací ohledně pokožky miminka a malých dětí, která je velmi rozdílná oproti pokožce dospělého člověka.

1/ vrchní zrohovatělá vrstva pokožky je tenoučká. To znamená nejen to, že pokožka miminka je hladká a měkká, ale také to, že je mnohem méně chráněná a je velice citlivá na všechny zásahy z venčí.

2/ bazální vrstva pokožky miminek obsahuje málo buněk, které produkují melanin, což způsobuje nízkou přirozenou ocharnu proti UV paprskům.

3/ slabá spodní vrstva pokožky má málo kolageního a elastického vlákna

4/ mazové žlázy nejsou aktivní až do doby puberty (pokožka nemá žádnou vůni), rovnováha lipidů je tedy velice rozdílná ve srovnání s dospělými jedinci jak v množství, tak i v kvalitě.

5/ pokožka miminka je více propustná (prodyšná) díky vysokému obsahu vody (přibližně 75%)

6/ pH pokožky miminek má vyšší kyselost než u dospělého člověka

Tyto všechny vlastnosti dětské pokožky způsobují, že je méně chráněná a je vystavená různým vlivům okolního prostředí. Jsou to vlivy fyzické - vítr, zima, teplo, slunce, dále  chemické - dráživé látky, i vlivy bakteriálního původu. Výběr speciálně připravených výrobků z dětské řady je tedy velice důležitý právě z těchto důvodů:

- absolutní záruka bezpečnosti

- účinné uspokojení hygienických potřeb

- ochrana pokožky miminka

- vhodná i pro děti s problémovou / alergickou pokožkou

Naše dětská kosmetika je vyrobena z nejvhodnějších rostlin k takové péči, kterou si dětská pokožka zaslouží. Výhodou této kosmetiky je také ta skutečnost, že se do ní dají snadno aplikovat éterické oleje z naších řad aromaterapie a tak skloubit špičkovou kosmetiku jako nosiče a špičkovou kvalitu aromaterapie jako vodiče energií v terapeutické péči nejen o tělo, ale i o duši malého človíčka. A to si naše děti - náš nejcennější poklad - právem zaslouží.

Více se dozvíte o těchto výrobcích v oddíle kosmetiky pro děti LINEA BIMBI

 SOLE BIMBI ..... ŠPIČKOVÁ OPALOVACÍ KOSMETIKA PRO VELMI CITLIVOU POKOŽKU

Všechny naše výrobky z řady SOLE BIMBI  ochraňují citlivou pokožku před spálením tou nejpřirozenější přírodní cestou. Je obohacený o výtažky z měsíčku lékařského, šťávy z aloe vera, sladkého mandlového oleje a vitamínu E. Tyto krémy jsou doporučován obzvláště pro světlou a citlivou pokožku. Zabraňují podráždění pokožky a jejímu zarudnutí. Jemné krémové složení zaručuje vysokou ochranu před UVA a UVB zářením a pomáhá pozvolnému přivykání pokožky na sluneční paprsky. Krémy jsou odolné vodě.  Dobrým pravidlem je nevystavovat dětskou pokožku přímému slunečnímu záříne během nejteplejších denních hodin. Ideální je ranní sluníčko do 10. hodiny a poté až po 4. hodiny odpolední.

NÁKUPNÍ KOŠÍK
0,- 0 produkt(ů)
Contact
Mobil: +420 725 762 825

Email: info@hannamaria.cz
články
AKČNÍ ZBOŽÍ
Vánoční hvězda - rozprašovač
Cena: 240 Kč

Mini čokoláda pro děti kočičky

KOLEKCE DÁRKOVÝCH ČOKOLÁD
Mini čokoláda pro děti kočičky
Cena: 19 Kč
Dárková sada CHRISTMAS CARESS
Cena: 399 Kč

ANTISEPTIC krém na ruce

ANTIBAKTERIÁLNÍ GELY
ANTISEPTIC  krém na ruce
Cena: 140 Kč

G-OUD Eau de Parfum

Přírodní parfémy a toaletní vody
G-OUD Eau de Parfum
Cena: 680 Kč
© 2009, Hanna Maria - Energetická aromaterapie a esenciální oleje.

Veškeré obrázky, fotografie, texty a katalogy na těchto webových stránkách jsou duševním majetkem firmy a předmětem autorskoprávní ochrany ©Hanna Maria Therapy.
Kontakty aromaterapie Hanna Maria Realizace a SEO: Zastoupení značky v zahraničí: